قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو برای افرادی که قصد کاشت ابرو دارند یکی از مهم ترین مسائل می باشد که قبل از اقدام به کاشت در مورد آن بسیار حساس هستند، در این صفحه به تشریح کامل این مسئله مهم می پردازیم افرادی که ابرو های پرپشت و دلخواه خود را ندارند از نازک و کم پشت بودن ابرو های خود ناراحت هستند و خواهان ابرویی مطابق و مناسب میل خود می باشند، روش های پوششی مانند تاتو در چند سال گذشته به علت این ناراحتی ها فراگیر شده است، اما بهترین کاری که می توان در قبال زیبایی خود با داشتن ابرو های دلخواه داشت، کاشت ابرو به صورت طبیعی می باشد.

کاشت ارزان قیمت ابرو

تکنیک ها و هزینه های کاشت ابرو

کاشت ابرو جزء زیبایی یک فرد به شمار می رود و همچنین متخصص کاشت به مهارت و تخصص بسیار بالایی باید آشنایی داشته باشد، زیرا یک عمل بسیار حساس می باشد و باید با دقت بالایی انجام شود.

تکنیکی که برای خواب ابرو ها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای ابرو ها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت.

در مورد هزینه هایی که بابت پیوند ابرو باید بپردازید باید گفت که معمولا با توجه به مقدار گرافت هایی که ابروهای شما نیاز دارد تا به فرم دلخواه شما برسد هزینه ها نیز متفاوت می باشد. با توجه به هزینه های بالایی که یک عمل کاشت ابرو برای کلینیک دارد هزینه کاشت ابرو را به طور معمول می توان تخمین زد و قیمت های دیگری که بسیار پایین و یا نجومی هستند، منطقی نبوده و خارج از عرف می باشند، چون ابرو جزء زیبایی یک چهره می باشد پس دنبال کاشت ارزان قیمت نباشید، چون یک اشتباه به دلیل ارزان قیمت بودن ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به شما وارد کند.

روش های مختلف کاشت ابرو

روش های مختلف کاشت ابرو :

کاشت ابرو هم مانند عمل کاشت مو دارای روش های مختلفی برای برداشت گرافت ها دارد و همان طور که می دانید کاشت در همه ی روش ها به یک شکل انجام می شود و فقط تفاوت روش های مختلف در نحوه برداشت گرافت ها می باشد.

نخستین روشی که برای کاشت ابرو استفاده می شود روش (FUT) می باشد. در این روش که از اصلی ترین روش های کاشت مو و کاشت ابرو می باشد، گرافت ها به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی موضعی از قسمت بانک مو برداشته می شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند.

جدید ترین روش کاشت مو در کاشت ابرو هم کاربرد دارد و یکی از روش هایی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود، در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی مو ها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت ها به صورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام می شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند و این یک مزیت محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان انجام کاشت ابرو و همچنین کاشت مو را ترغیب می کند که کاشت خود را با این روش انجام دهند این روش میکرو FIT نام دارد. همچنین روش های به روز دیگری هستند که می توانید با یکدیگر مقایسه کنید.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو :

عوارض ابرو مانند عوارض کاشت مو نیست و بسیار محدود و زود گذر می باشد، این عوارض به اندازه ای ناچیز هستند که اصلا نیازی به نگرانی راجع به آن ها نیست، حتی بعد از انجام عمل شما می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید و مطمئن باشید مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *