hair

تکنولوژی نوین کاشت مو

SFUE+ Machine VIP

جدیدترین تکنولوژی کاشت مو

Super FUE Plus

توسط ماشین پیشرفته بدون جراحی

ما با بهره گیری از آخرین دانش و تکنولوژی کاشت مو  SFUE+ Machine ( ماشین کاشت مو اتوماتیک ) در روش Super FUE Plus ، و با استفاده از مدرن ترین دستگاه های ساخت آمریکا و جدیدترین تکنیک ها که دارای تاییدیه CE European هستند ، توانسته ایم کاشت مو با نهایت تراکم ممکن و بهترین نتیجه را حاصل کنیم طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری ، انجام میگردد. دستگاه اندازه گیری دیجیتال و دستگاه اسکنر پیشرفته مو ، DBD Plasma جهت ترمیم سریع و بی حسی توسط دستگاه بدون سوزن درموجت ، دستگاه چیلر گرافت و انجام بیش از ۱۳،۰۰۰ نمونه کاشت موفق در سراسر ایران ، رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما زیباجویان میباشیم .

ضمانت نامه کتبی

یک شب هتل رایگان

تفاوت برداشت در روش

Super FUE Plus

با سایر روش های بدون جراحی

بزرگترین تفاوتی که در روش Super FUE Plus  با دیگر روش های کاشت مو که بدون جراحی وجود دارد این است که در روش های قدیمی تر محل برداشت زخم های بزرگتر و عمیق تری وجود داشت که طبق تصویر بالا مشخص شده که باعث کم تراکم شدن بیشتر پشت سر ( بانک مو ) و باعث طولانی تر شدن دوره نقاهت میگردید . ما در روش Super FUE Plus محل برداشت را توسط دستگاه اسکنر هوشمند مو اسکن و آنالیز میکنیم و گرافت های مولتی و تک شناسایی میگردد . برداشت توسط دستگاه اتوماتیک میکرو پانچ FUE که قطر پانچ های آن بین 0.7 , 0.8 , 0.9 قابل تغییر است و سوزن های مخصوص این دستگاه 5-4 برابر سایر روش ها تراکم میدهد که در یک سانتی متر مربع 80 تار مو قابل کاشت میباشد انجام می گردد و این دستگاه علاوه بر گرافت های مولتی گرافت های تک با قطر کمتر از ناحیه ی بانک مو برداشته می کند که این موضوع کمک به کاشت با تراکم فوق العاده بالا و سرعت در ترمیم محل برداشت شود. در این روش جداسازی گرافت های تک از مولتی انجام میشود که گرافت های تک در ناحیه خط رویش جهت طبیعی شدن و حالت عروسکی نشدن خط رویش کاشت میشود .

گرافت های برداشت شده در روش نوین Super FUE Plus توسط دستگاه ( چیلر گرافت ) در دمای ثابت و استاندارد تا زمان کاشت نگهداری میشود که این دستگاه باعث سالم ماندن تمامی گرافت های برداشت شده برای کاشت میشود . معمولا گرافت های برداشت شده روی ( آیس ) یخ قرار میدهند که باعث تغییر دما و از بین رفتن تعدادی از گرافت ها خواهد شد . با دستگاه ( چیلر گرفت ) تمامی گرافت های شما سالم میماند و قطعا نتیجه ی بهتری کسب خواهید کرد .

بی حسی با دستگاه بدون سوزن

Needle Free Injection

در روش Super FUE Plus بی حسی اولیه با دستگاه بدون سوزن DermoJet با پرتاب شدید ماده بیحسی انجام میگردد که این دستگاه درد تزریق های بعدی را به حداقل می رساند . در روش های قدیمی کاشت مو شروع بی حسی با سوزن انجام می گردد که درد بیشتری نسبت به بیحسی توسط این دستگاه دارد و بدلیل اینکه مقدار زیادی از نواحی سر باید بی حس شود برای خیلی از افراد آزار دهنده است که ما توسط این دستگاه این مشکل را برای زیباجویان عزیز حل کردیم.

ویزیت آنلاین

مرحله 1 از 6

ترمیم سریع محل برداشت و استریل بیشتر با

DBD Plasma Jet

ازون تولید شده در قسمت DBD Plasma باعث ایجاد یک تنش اکسیداتیو می شود که در نهایت باعث از بین رفتن التهاب و همچنین ضدعفونی کردن محل برداشت گرافت ها می شود.

شیوه عملکرد DBD Plasma به گونه ای است که خون رسانی در موضع مورد نظر را افزایش می دهد و به این ترتیب پوست آسیب دیده بهتر تغذیه می شود و سریعا ترمیم میگردد .

طراحی لیزری خط رویش به صورت

3D

اولین اقدام جهت کاشت مو ، انتخاب مدل خط رویش مو است . در ابتدا باید بین طرفین سر و اجزای صورت را تقارن سازی کرد تا خط رویشی کاملا طبیعی ، دقیق و مناسب حاصل شود. در حال حاضر این کار، بوسیله ی متر و خط کش انجام می شود، که کاری وقت گیر و مبتدی است و نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و دقیق و طبیعی نیست . این دستگاه یک خط رویش فرضی بر اساس آناتومیک صورت ایجاد می کند که بر اساس خط رویش طبیعی، نقاطی را مشخص کرده و آنها را طبق آناتومیک صورت ، به هم متصل می کنند و نهایتا خط ایده آل کاشت برای زیباجو ایجاد می شود .
  • ایجاد تقارن خط رویش موی سر با بینی
  • ایجاد تقارن با ابرو ها
  • ایجاد خط رویش طبیعی و غیر مصنوعی مناسب برای جلو و وسط سر

اسکن و آنالیز مو و

پوست توسط دستگاه

3D Scanner

در روش نوین Super FUE Plus ما توسط دستگاه اسکن و آنالیز پوست و مو پیشرفته میتوانیم چربی پوست سر ، میزان خونرسانی ٫ الاستیسیته فولیکول های مو ٫ رنگدانه و آسیب دیدگی پوست سر و سایر شرایط را بهتر درک کنیم . که این موارد باعث‌ میشود بهترین گرافت ها جهت کاشت با بالاترین تراکم ممکن  توسط دستگاه برداشت گردد . یکی دیگر از فواید دستگاه اسکن و آنالیز پوست و مو نشان دهنده سلول های فعال و تشخیص مشکل فولیکول مو و تشخیص بیماری مزمن پوستی جهت نتیجه دقیق تر کاشت مو میباشد.

سری پانچ دستگاه برداشت در روش Super FUE Plus طراحی خاصی دارند و محل برداشت گرافت مو زیباجو با استفاده از این “پانچ ها” به سرعت بالا ترمیم می شوند و بعد از گذشت چند ماه محل برداشت دیگر مشخص نخواهد شد .

در روش نوین Super FUE Plus از ابزاری مخصوص از نوع ( دیاموند ) بجای تیغ استفاده میگردد که باعث جلوگیری از ایجاد نکروز ( زخم های پوستی ) و عفونت میشود و استفاده از این ابزار بجای تیغ های معمولی میتواند تعداد بیشتری شیار برای کاشت ایجاد کرد که باعث کاشت با تراکم بالاتری میشود . قیمت این ابزار در مقایسه با تیغ های معمولی بسیار متفاوت بوده و تخصص بالایی جهت استفاده از این ابزار لازم است و به همین دلیل در تیم های کاشت مبتدی و کاشت ارزان قیمت از تیغ های معمولی غیر استریل استفاده میشود .

برخی از مراجعه کنندگانی که در کنار ما بوده اند
نظرات زیباجویان

nazarr-5-min.jpg
رسول یزدانی

بنده از دکتر خوبم و کادر آدنیس کاملا راضی هستم و ممنون بابت زحماتشون که برای بنده انجام دادن.

nazarr-4-min.jpg
حسین کاظمی

کارحرفه ای و کادر با اخلاق و وقت شناس و دکتر واقعا خوب

nazarr-10-min.jpg
مهرداد اکبری

خیلیییییی عالی بود همه چی و کلی بهم رسیدن و اتاق وی آی پی داده بودن بهم.

nazarr-18-min.jpg
حمید مولایی

 سلام و خسته نباشید خدمت تیم متخصص آدنیس تشکر فراوان میکنم ازتون، بهترین دکتر و بهترین تیم هستید توی ایران واقعا ممنون