جدیدترین تکنولوژی کاشت مو دنیا Super FUE Plus توسط یونیت پیشرفته بدون جراحی 

زیبایی را در آدِنیس لمس کنید …

آدِنیس با سابقه بیش از ۱۵ سال در امر کاشت مو ، کاشت ابرو و ریش با بهره گیری از آخرین تکنولوژی کاشت مو در روش  FUE در ایران Super FUE Plus، مدرن ترین دستگاه های ساخت آمریکا و جدیدترین تکنیک ها دارای تاییدیه CE European هستند ، طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری ، دستگاه اندازه گیری دیجیتال و دستگاه اسکنر پیشرفته مو ، بی حسی توسط دستگاه بدون سوزن درموجت ، دستگاه چیلر گرافت و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و انجام بیش از ۱۳،۰۰۰ نمونه کار موفق در سراسر ایران ، رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما زیباجویان میباشد .

اگر به دنبال راه حلی برای افزایش اعتماد به نفس ، جوانی و زیبایی خود هستید ، کاشت مو آدِنیس با ارائه ی بهترین خدمات کاشت مو کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل در خدمت شما زیباجویان گرامی است . ما هستیم تا زیبایی را به شما هدیه دهیم .

جدیدترین تکنولوژی کاشت مو دنیا Super FUE Plus توسط یونیت پیشرفته بدون جراحی

زیبایی را در آدِنیس لمس کنید …

آدِنیس با سابقه بیش از ۱۵ سال در امر کاشت مو ، کاشت ابرو و ریش با بهره گیری از آخرین تکنولوژی کاشت مو در روش  FUE در ایران Super FUE Plus، مدرن ترین دستگاه های ساخت آمریکا و جدیدترین تکنیک ها دارای تاییدیه CE European هستند ، طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری ، دستگاه اندازه گیری دیجیتال و دستگاه اسکنر پیشرفته مو ، بی حسی توسط دستگاه بدون سوزن درموجت ، دستگاه چیلر گرافت و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و انجام بیش از ۱۳،۰۰۰ نمونه کار موفق در سراسر ایران ، رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما زیباجویان میباشد .

اگر به دنبال راه حلی برای افزایش اعتماد به نفس ، جوانی و زیبایی خود هستید ، کاشت مو آدِنیس با ارائه ی بهترین خدمات کاشت مو کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل در خدمت شما زیباجویان گرامی است . ما هستیم تا زیبایی را به شما هدیه دهیم .

تفاوت برداشت در روش Super FUE Plus با سایر روش های بدون جراحی

بزرگترین تفاوتی که در روش Super FUE Plus کاشت مو آدِنیس با دیگر روش های کاشت مو و FUE های دیگر که بدون جراحی  وجود دارد این است که در روش های قدیمی تر محل برداشت زخم های بزرگتر و عمیق تری وجود داشت که طبق تصویر بالا مشخص شده که هم باعث کم پشت شدن پشت سر ( بانک مو ) و هم باعث طولانی تر شدن زمان بهبود زخم های محل برداشت می شود . در آدِنیس کاشت مو بروش Super FUE Plus انجام میگردد و محل برداشت توسط دستگاه اسکنر هوشمند مو اسکن و آنالیز شده و گرافت های مولتی و تکی شناسایی شده و برداشت توسط دستگاه اتوماتیک میکرو پانچ اف یو ای که قطر پانچ های آن قابل تغییر است و سوزن های مخصوص این دستگاه 5-4 برابر سایر روش ها تراکم میدهد که در یک سانتی متر مربع بین 40 الی 50 گرافت قابل کاشت میباشد انجام می گردد و این دستگاه علاوه بر گرافت های مولتی گرافت های تک با قطر کمتر از ناحیه ی بانک مو برداشته می شود که این موضوع کمک به کاشت با تراکم فوق العاده بالا و سرعت در ترمیم محل برداشت شود و در این روش جداسازی گرافت های تک از مولتی انجام میشود که کاشت گرافت های تک در ناحیه خط رویش جهت طبیعی شدن و حالت عروسکی نشدن خط رویش است .

گرافت های برداشت شده در روش نوین Super FUE Plus  توسط دستگاه ( چیلر گرافت ) در دمای ثابت و استاندارد تا زمان کاشت نگهداری میشود که این دستگاه باعث سالم ماندن تمامی گرافت های برداشت شده برای کاشت میشود .  معمولا گرافت های برداشت شده روی ( آیس ) یخ قرار میدهند که  باعث تغییر دما و از بین رفتن تعدادی از گرافت ها خواهد شد .
با دستگاه ( چیلر گرفت ) تمامی گرافت های شما سالم میماند و قطعا نتیجه ی بهتری کسب خواهید کرد .

20230716_175454_1631935655 - Copy

با دستگاه بیحسی بدون سوزن ( درموجت ) دیگر بی حسی دردناک نیست . تزریق بی حسی با سوزن کمی درد دارد و به همین دلیل بسیاری را از کاشت مو منصرف می کند ، دستگاه درموجت این مشکل را کاملا حل کرده ، همانطور که در فیلم زیر مشاهده می کنید این دستگاه ماده لیدوکائین را که یک ماده بی حسی است را به صورت فشرده شده به ناحیه مورد نظر انتقال میدهد .

ویزیت آنلاین

مرحله 1 از 6

دستگاه سه بعدی لیزری جهت طراحی خط رویش طبیعی و دقیق

اولین اقدام جهت کاشت مو ، انتخاب مدل خط رویش مو است . در ابتدا باید بین طرفین سر و اجزای صورت را تقارن سازی کرد تا خط رویشی کاملا طبیعی ، دقیق و مناسب حاصل شود. در حال حاضر این کار، بوسیله ی متر و خط کش انجام می شود، که کاری وقت گیر و مبتدی است و نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و دقیق و طبیعی نیست . این دستگاه یک خط رویش فرضی بر اساس آناتومیک صورت ایجاد می کند که بر اساس خط رویش طبیعی، نقاطی را مشخص کرده و آنها را طبق آناتومیک صورت ، به هم متصل می کنند و نهایتا خط ایده آل کاشت برای زیباجو ایجاد می شود .

 • ایجاد تقارن خط رویش موی سر با بینی
 • ایجاد تقارن با ابرو ها
 • ایجاد خط رویش طبیعی و غیر مصنوعی مناسب برای جلو و وسط سر

اسکن و آنالیز مو و پوست توسط دستگاه 3D Scanner

در روش نوین Super FUE Plus   قبل از کاشت بانک مو و پوست سر توسط پیشرفته ترین دستگاه اسکن و آنالیز لیزری بصورت دقیق بررسی میگردد و همچنین مقدار وسعت طاسی را بصورت دقیق توسط این دستگاه بررسی میکنیم و ضخامت و چند تایی بودن گرافت های بانک مو شناسایی میگردد که باعث‌ میشود بهترین گرافت ها جهت کاشت با بالاترین تراکم ممکن  توسط دستگاه برداشت گردد .

در روش نوین Super FUE Plus از ابزاری مخصوص از نوع ( دیاموند ) بجای تیغ استفاده میگردد که باعث جلوگیری از ایجاد نکروز ( زخم های پوستی ) و عفونت میشود و استفاده از این ابزار بجای تیغ های معمولی میتواند تعداد بیشتری شیار برای کاشت ایجاد کرد که باعث کاشت با تراکم بالاتری میشود .

قیمت این ابزار در مقایسه با تیغ های معمولی بسیار متفاوت بوده و تخصص بالایی جهت استفاده از این ابزار لازم است و به همین دلیل در تیم های کاشت مبتدی و کاشت ارزان قیمت از تیغ های معمولی غیر استریل استفاده میشود .

برخی از مراجعه کنندگانی که در کنار ما بوده اند

نمونه ای از خدمات کاشت مو

_

انواع روش های کاشت مو

1.کاشت مو به روش نوین Super FUE Plus

 

کاشت مو به روش Super FUE Plus ، در مرحله اول بانک مو و پوست سر توسط دستگاه اسکنر و آنالیز پیشرفته اسکن شده و گرافت های چند تایی و تکی شناسایی می شود و برداشت توسط دستگاه اتوماتیک که قطر پانچ آن قابل تغییر است انجام می گردد و در نتیجه علاوه بر گرافت های چند تایی گرافت های تکی با قطر کمتر از ناحیه ی بانک مو برداشته می شود ، برداشت توسط دستگاه اتوماتیک میکرو پانچ هوشمند اف یو ای که قطر پانچ های آن قابل تغییر است و سوزن های مخصوص این دستگاه 5-4 برابر سایر روش ها تراکم میدهد که در یک سانتی متر مربع بین 40 الی 50 گرافت قابل کاشت میباشد انجام می گردد و سپس بعد از تفکیک گرافت های تک و مولتی و طراحی دقیق خط رویش توسط دستگاه سه بعدی لیزری و دستگاه های اندازه گیری دیجیتال ، شابلون های طراحی با دقت میلی متری در یک جلسه بدون هیچگونه درد ، خونریزی و یا جای زخم کاشت توسط اینپلنتر جدید انجام می شود ، این روش یکی از روش ‌های نوین در کاشت بوده و به همین دلیل بین افراد مختلف در سر تا سر جهان محبوب شده است .

اگر شما نیز به دنبال روشی هستید که رشد طبیعی مو را به شما برگرداند و در عین حال بسیار سریع باشد و خواب مو کاملا طبیعی و غیر عروسکی باشد این روش مناسب شما زیباجویان می باشد، تفاوتی نمی‌ کند که سن شما چقدر است یا جنسیت شما چیست، این روش برای افراد مختلف نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت .

 

 

ـ مزایای کاشت مو به روش Super FUE Plus  :

 • با توجه به استفاده از دستگاه اسکنر مو و شناسایی گرافت های چند تایی و تکی موجب میشود بانک مو سالم تر بماند و با برداشت گرافت های چند تایی نتیجه کاشت پرتراکم تر و طبیعی تر خواهد شد.
 • با توجه به دستگاه ها و تجهیزات برداشت و کاشت گرافت، این روش کاشت مو روشی سریع تر نسبت به روش سایر روش ها می باشد.
 • کاشت مو به روش Super FUE Plus ، دوران نقاهت کوتاه تری نسبت به سایر روش ها دارد.
 • موها در این روش کاشت ظاهری و زاویه خواب کاملا طبیعی دارند.
 • این روش کاشت مو هیچگونه درد ، جراحی ، بخیه و برش و جای زخم ندارد .

2. کاشت مو به روشFUT

 

کاشت مو به روشFUT یک روش بازسازی مو جهت افزایش حداکثری رشد مو با اطمینان از طبیعی بودن کاشت و کمتر شدن آسیب به پوست سر است. در این روش کم‌تهاجمی، واحدهای فولیکولی یا دسته‌های کوچک مو از ناحیه بانک مو پوست سر برداشته شده و به داخل قسمت‌های بی‌مو در ناحیه طاس و کم رشد گذاشته می‌شوند. از آنجایی که این واحدها طبیعی می‌باشند، بدلیل دقیق بودن فرآیند کاشت، به سرعت شروع به افزایش موی طبیعی می‌کنند.

 

مزایا و معایب این روش:

 • روش FUT، هزینه های کمترنسبت به روش های دیگر دارد.
 • برای پیوند مو به یک روز زمان نیاز است.
 • در FUT، به علت سرعت بالا روش، احتمال آسیب به فولیکول مو کمتر است.
 • یکی از عیب های این روش جای زخم و برش نوار پوست است.
 • بعد از کاشت به روش FUT، نباید ورزش سنگین کرد زیرا زخم بزرگتر و گوشتی می شود.

اقداماتی که لازم قبل از کاشت مو رعایت شود 

 • انتخاب یک کلینیک متخصص و کاردان از مهم ترین موارد است که می بایست دقت کافی رادر این امر داشته باشید.
 • اگر قصد کاشت مو را دارید حتما یک کلینیک کاشت مو معتبر و مناسب را برای این منظور انتخاب کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید حتما مشکل خود را با ما در جریان بگذارید.
 • در مورد روش های کاشت مو اطلاعات لازم را بدست آورید تا با دانش کافی به ما مراجعه کنید.

3. روش کاشت بصورت SUT

 

کاشت مو به روش SUT جدیدترین و بروزترین روش کاشت مو و پیوند مو در دنیا می باشد و در این روش همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و بجا ماندن جای برداشت مو و درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وجود ندارد.

مزایا و معایب این روش:

 • سرعت کار در این روش، از روش های دیگر بالاتر است.
 • تعداد پیوند های صورت گرفته به وسیله دستگاه نیز بیشتر است و دقت در این روش بالا و احتمال آسیب دیدگی کمتر است.
 • هزینه کاشت مو در این روش ازFIT و FUT نیز بیشتر است.
 • جدیدترین متد روز دنیا در حال حاظر است که جای محل برداشت مشخص نیست و مقدار برداشت مو به حداکثر رسیده.

4.روش کاشت  بصورت FIT

 

در کاشت مو به روش (FIT) که یکی از مهم ترین و بهترین روش های کاشت مو نیز می باشد، از یک پانچ گرد کوچک برای استخراج واحد های مو از یک ناحیه با رشد مو های متراکم به یک منطقه بدون مو استفاده می شود، هر واحد که گرافت مو نام دارد شامل یک تا چهار تار مو می باشد ، اگر چه مخفف (FIT) به طور رایج برای استخراج واحد مو شناخته شده است.

تکمیل شده این روش در حال حاضر کاشت مو به روش (FIT) و نسل جدید آن کاشت مو به روش (SUT) می باشد.

(FIT) یک روش کاشت با حداقل میزان تهاجمی بودن است که دوره ی بهبود بسیار کوتاهی و نتایجی عالی دارد ، همه متقاضیان کاشت مو به صورت مجزا در جلسات مشاوره تحت آزمایش و بررسی قرار می گیرند.

مزایا و معایب این روش:

 • مناسب برای جایگزینی سبیل یا ابرو.
 • ایده آل برای جلسات کوچک و برای بیماران در مراحل اولیه ریزش مو.
 • هزینه بر بودن این روش.
 • ممکن است برای مناطق بزرگ طاسی مناسب نباشد.

5. روش کاشت به روش DHI

 

کاشت مو به روش (DHI) یکی از جدیدترین روش های کاشت  است. در این روش عمل پیوند با استفاده از از دستگاه ایمپلنتر انجام می شود. با این دستگاه بدون برش و ایجاد شیار مناسب و یکسان هیچ آسیبی به بافت مو نمی رساند و در این روش تراکم موی بالاتری حاصل می شود.

مزایا و معایب این روش:

 • دستگاه قادر است تعداد گرافت مو زیادی از بانک مو بدون عمل جراحی بردارد.
 • جدیدترین متد روز دنیا در حال حاظر است که جای محل برداشت مشخص نیست و مقدار برداشت مو به حداکثر رسیده.

6. روش کاشت به روش BHT

 

بطور معمول در روش‌های کاشت  نظیر کاشت مو SUT از موهای سر (بانک موی سر) استفاده شده و فرآیند پیوند موهای این نواحی به سایر نقاط انجام می‌شود. اما در صورت عدم وجود موی کافی در بانک موی فرد یا در اصطلاح ضعیف بودن بانک موی بیمار، باید به سراغ سایر روش‌های درمانی رفت. از آنجایی که ساختار و کیفیت موی سایر نواحی بدن مانند پا، شکم، شانه‌ها، پشت بدن، صورت، زیر بغل و بازو تا حدودی مشابه بافت موی سر است، تحت شرایطی می‌توان از موی این قسمت‌های بدن برای پیوند مو بر روی سر استفاده کرد.البته کاشت مو به روش BHT و برداشت مو از بدن به تنهایی برای ترمیم و پیوند کامل موهای سر کافی نیست و معمولا این روش با استفاده از روش FUE تکمیل می‌شود. در روش FUE فولیکول‌های موی بدن استخراج شده و سپس گرافت‌های مو در پوست سر پیوند زده می‌شوند. در ادامه شما را با روش کاشت مو BHT آشنا خواهیم کرد.

6. روش کاشت به روش BHT

 

بطور معمول در روش‌های کاشت  نظیر کاشت مو SUT از موهای سر (بانک موی سر) استفاده شده و فرآیند پیوند موهای این نواحی به سایر نقاط انجام می‌شود. اما در صورت عدم وجود موی کافی در بانک موی فرد یا در اصطلاح ضعیف بودن بانک موی بیمار، باید به سراغ سایر روش‌های درمانی رفت. از آنجایی که ساختار و کیفیت موی سایر نواحی بدن مانند پا، شکم، شانه‌ها، پشت بدن، صورت، زیر بغل و بازو تا حدودی مشابه بافت موی سر است، تحت شرایطی می‌توان از موی این قسمت‌های بدن برای کاشت مو بر روی سر استفاده کرد.البته کاشت مو به روش BHT و برداشت مو از بدن به تنهایی برای ترمیم و پیوند کامل موهای سر کافی نیست و معمولا این روش با استفاده از روش FUE تکمیل می‌شود. در روش FUE فولیکول‌های موی بدن استخراج شده و سپس گرافت‌های مو در پوست سر پیوند زده می‌شوند. در ادامه شما را با روش کاشت مو BHT آشنا خواهیم کرد.

ویدیو های آدنیس

کاشت مو آدنیس

_

نظرات کاربران

_
خیلیییییی عالی بود همه چی و کلی بهم رسیدن و اتاق وی آی پی داده بودن بهم.
کاشت مو 42
مهرداد اکبری

بنده از دکتر خوبم و کادر آدنیس کاملا راضی هستم و ممنون بابت زحماتشون که برای بنده انجام دادن.

کاشت مو 43
رسول یزدی

کارحرفه ای و کادر با اخلاق و وقت شناس و دکتر واقعا خوب

کاشت مو 44
حسین کاظمی

تیمتون خیلی خوبه

هم رفتار خوب و هم پیگیری هم کاشتتون

کاشت مو 49
کامیار مرسلی

ضمن تشکر فراوان و عرض خسته نباشی خدمت آدنیس همچنین تشکر ویژه از مدیریت مجموعه که شخصا پیگیر کار بنده بوده و نتیجه کار بسیار خوب بوده

کاشت مو 50
احمد سالاروند

12 ماه  از کاشت مو گذشه باورم نمیشه تراکم انقدر بالا قشنگ پر شده موهام حتی خواب موهام حالت طبیعی داره واقعا ممنون نمیدونم چطوری این لطفتون رو جبران کنم

کاشت مو 48
حسام ملکی

 سلام و خسته نباشید خدمت تیم متخصص آدنیس تشکر فراوان میکنم ازتون، بهترین دکتر و بهترین تیم هستید توی ایران واقعا ممنون

کاشت مو 46
محمد نظری

ممنونم از آدنیس در این وضعیت کرونا محیط کاملا استریل شده و به صورت وی آی پی در اتاق ,کاشت رو انجام دادن ممنونم بابت زحمتتون

کاشت مو 51
حمید مولایی

کاااااامل ترین مشاوره اخلاق خوب خانم دکتر و پرسنل و پیگیری بعد از کاشت همه چی عالی بود . دمتون گرم

کاشت مو 47
بهروز مرادی

سلام و خسته نباشید خدمت تیم کاشت آدنیس و تشکر فراوان دارم واقعا زحمت کش هستین

کاشت مو 45
پارسا عابدینی

تیم بسیار قوی و وقت شناس

کاشت مو 60
کامبیز منصوری

واااااقعاااا ازتون راضیم ممنون

مجید صدر

تشکر میکینم از تیم کاشتشون واقعا دلسوزانه کار میکنن

کاشت مو 57
فرشید عزیزی

مرسی از تیم زحمت کش آدنیس ممنون

کاشت مو 56
مصطفی محمدی

از تیم کاشت تا تیم مشاوره وقت شناس و مسئولیت پذیر

کاشت مو 55
علی تقی زاده

من یکی از آشناهام شما رو معرفی کرد من هم شمارو به کل ایران معرفی میکنم چون کارتون حرف نداره

کاشت مو 53
حامد مولایی

تشکر میکنم از خانم دکتر عزیز که خیلی برای من زحمت کشیدن من دوسال از کاشتم گذشته واقعا راضی هستم

کاشت مو 58
شاهین کرامتی

من واقعا راضیم خدا خیرتون بده از دل و جون مایه گذاشتین

کاشت مو 52
مجتبی ربیعی