Hair transplantation

بنیانگذار جدیدترین روش ؛ تکنیک و دستگاه های کاشت مو بدون جراحی در ایران

زیبایی را در آدِنیس لمس کنید …

آدِنیس با سابقه بیش از ۱۵ سال در امر کاشت مو ، کاشت ابرو و ریش با بهره گیری از جدیدترین روش در کاشت مو +Super FUE ، (میکروگرافت پیشرفته) و مدرن ترین دستگاه ها و تکنیک ها ، طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری ، دستگاه اندازه گیری دیجیتال و دستگاه اسکنر پیشرفته مو ، با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و انجام بیش از ۱۰،۰۰۰ نمونه کار موفق در سراسر ایران ، رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما زیباجویان میباشد .

اگر به دنبال راه حلی برای افزایش اعتماد به نفس ، جوانی و زیبایی خود هستید ، کاشت مو آدِنیس با ارائه ی بهترین خدمات کاشت مو کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل در خدمت شما زیباجویان گرامی است . ما هستیم تا زیبایی را به شما هدیه دهیم .

کاشت مو

بنیانگذار جدیدترین روش ؛ تکنیک و دستگاه های کاشت مو بدون جراحی در ایران

زیبایی را در آدِنیس لمس کنید …

آدِنیس با سابقه بیش از ۱۵ سال در امر کاشت مو ، کاشت ابرو و ریش با بهره گیری از جدیدترین روش در کاشت مو +Super FUE ، (میکروگرافت پیشرفته) و مدرن ترین دستگاه ها و تکنیک ها ، طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری ، دستگاه اندازه گیری دیجیتال و دستگاه اسکنر پیشرفته مو ، با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و انجام بیش از ۱۰،۰۰۰ نمونه کار موفق در سراسر ایران ، رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما زیباجویان میباشد .

اگر به دنبال راه حلی برای افزایش اعتماد به نفس ، جوانی و زیبایی خود هستید ، کاشت مو آدِنیس با ارائه ی بهترین خدمات کاشت مو کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل در خدمت شما زیباجویان گرامی است . ما هستیم تا زیبایی را به شما هدیه دهیم .

بی حسی موضعی کاشت مو

با دستگاه بیحسی بدون سوزن ( درموجت ) دیگر بی حسی دردناک نیست . تزریق بی حسی با سوزن کمی درد دارد و به همین دلیل بسیاری را از کاشت مو منصرف می کند ، دستگاه درموجت این مشکل را کاملا حل کرده ، همانطور که در فیلم زیر مشاهده می کنید این دستگاه ماده لیدوکائین را که یک ماده بی حسی است را به صورت فشرده شده به ناحیه مورد نظر انتقال میدهد .

ویزیت آنلاین

مراحل الگوی طاسی مردانه

مرحله 1 از 6

دستگاه سه بعدی لیزری جهت طراحی خط رویش طبیعی و دقیق

طراحی خط رویش طبیعی با دستگاه سه بعدی لیزری

اولین اقدام جهت کاشت مو ، انتخاب مدل خط رویش مو است . در ابتدا باید بین طرفین سر و اجزای صورت را تقارن سازی کرد تا خط رویشی کاملا طبیعی ، دقیق و مناسب حاصل شود. در حال حاضر این کار، بوسیله ی متر و خط کش انجام می شود، که کاری وقت گیر و مبتدی است و نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و دقیق و طبیعی نیست . این دستگاه یک خط رویش فرضی ایجاد می کند که بر اساس خط جلوی سر، نقاطی را روی سر مشخص کرده و آنها را طبق فرم صورت فرد ، به هم متصل می کنند و نهایتا خط ایده آل کاشت برای زیباجو ایجاد می شود .

 • ایجاد تقارن خط رویش موی سر با بینی
 • ایجاد تقارن با ابرو ها
 • ایجاد خط رویش طبیعی و غیر مصنوعی مناسب برای جلو و وسط سر

تفاوت برداشت در روش Super FUE Plus با سایر روش های بدون جراحی

تفاوت برداشت در روش Super FUE Plus با سایر روش های بدون جراحی

بزرگترین تفاوتی که در روش Super FUE Plus کاشت مو آدِنیس با دیگر روش های کاشت مو بدون جراحی وجود دارد این است که در روش های قدیمی تر محل برداشت زخم های بزرگتر و عمیق تری وجود داشت که طبق تصویر بالا مشخص شده که هم باعث کم پشت شدن پشت سر ( بانک مو ) و هم باعث طولانی تر شدن زمان بهبود زخم های محل برداشت می شود . در آدِنیس کاشت مو بروش Super FUE Plus انجام میگردد و محل برداشت توسط دستگاه اسکنر هوشمند مو اسکن و آنالیز شده و گرافت های مولتی و تکی شناسایی شده و برداشت توسط دستگاه اتوماتیک میکرو پانچ اف یو ای که قطر پانچ های آن قابل تغییر است و سوزن های مخصوص این دستگاه 5-4 برابر سایر روش ها تراکم میدهد که در یک سانتی متر مربع بین 40 الی 50 گرافت قابل کاشت میباشد انجام می گردد و این دستگاه علاوه بر گرافت های مولتی گرافت های تک با قطر کمتر از ناحیه ی بانک مو برداشته می شود که این موضوع کمک به کاشت با تراکم فوق العاده بالا و سرعت در ترمیم محل برداشت شود و در این روش جداسازی گرافت های تک از مولتی انجام میشود که کاشت گرافت های تک در ناحیه خط رویش جهت طبیعی شدن و حالت عروسکی نشدن خط رویش است .

اسکن و آنالیز مو و پوست توسط دستگاه تمام اتوماتیک پیشرفته

اسکن و آنالیز رایگان مو توسط دستگاه تمام اتوماتیک پیشرفته

قبل از کاشت بصورت رایگان توسط پیشرفته ترین دستگاه اسکن و آنالیز لیزری بانک مو و پوست سر و مقدار وسعت طاسی را بصورت دقیق بررسی میکنیم و با توجه به جنس گرافت های بانک مو زیباجو بهترین روش جهت کاشت با بالاترین تراکم ممکن انجام میگردد . جهت دریافت نوبت اسکن و آنالیز رایگان توسط این دستگاه فرم زیر را تکمیل نمایید و مشاورین ما جهت هماهنگی های لازم با شما تماس میگیرند .

برخی از مراجعه کنندگانی که در کنار ما بوده اند

نمونه ای از خدمات کاشت مو

_

انواع روش های کاشت مو

1.کاشت مو به روش نوین Super FUE Plus (میکروگرافت پیشرفته)

 

کاشت مو به روش Super FUE Plus (میکروگرافت پیشرفته)، در مرحله اول بانک مو و پوست سر توسط دستگاه اسکنر و آنالیز پیشرفته اسکن شده و گرافت های چند تایی و تکی شناسایی می شود و برداشت توسط دستگاه اتوماتیک که قطر پانچ آن قابل تغییر است انجام می گردد و در نتیجه علاوه بر گرافت های چند تایی گرافت های تکی با قطر کمتر از ناحیه ی بانک مو برداشته می شود ، برداشت توسط دستگاه اتوماتیک میکرو پانچ اف یو ای که قطر پانچ های آن قابل تغییر است و سوزن های مخصوص این دستگاه 5-4 برابر سایر روش ها تراکم میدهد که در یک سانتی متر مربع بین 40 الی 50 گرافت قابل کاشت میباشد انجام می گردد و سپس بعد از تفکیک گرافت های تک و مولتی و طراحی دقیق خط رویش توسط دستگاه سه بعدی لیزری و دستگاه های اندازه گیری دیجیتال ، شابلون های طراحی با دقت میلی متری در یک جلسه بدون هیچگونه درد ، خونریزی و یا جای زخم کاشت توسط اینپلنتر جدید انجام می شود ، این روش یکی از روش ‌های نوین در کاشت بوده و به همین دلیل بین افراد مختلف در سر تا سر جهان محبوب شده است .

اگر شما نیز به دنبال روشی هستید که رشد طبیعی مو را به شما برگرداند و در عین حال بسیار سریع باشد و خواب مو کاملا طبیعی و غیر عروسکی باشد این روش مناسب شما زیباجویان می باشد، تفاوتی نمی‌ کند که سن شما چقدر است یا جنسیت شما چیست، این روش برای افراد مختلف نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت .

 

 

ـ مزایای کاشت مو به روش Super FUE Plus (میکروگرافت پیشرفته) :

 • با توجه به استفاده از دستگاه اسکنر مو و شناسایی گرافت های چند تایی و تکی موجب میشود بانک مو سالم تر بماند و با برداشت گرافت های چند تایی نتیجه کاشت پرتراکم تر و طبیعی تر خواهد شد.
 • با توجه به دستگاه ها و تجهیزات برداشت و کاشت گرافت، این روش کاشت مو روشی سریع تر نسبت به روش سایر روش ها می باشد.
 • کاشت مو به روش Super FUE Plus (میکروگرافت پیشرفته) ، دوران نقاهت کوتاه تری نسبت به سایر روش ها دارد.
 • موها در این روش کاشت ظاهری و زاویه خواب کاملا طبیعی دارند.
 • این روش کاشت مو هیچگونه درد ، جراحی ، بخیه و برش و جای زخم ندارد .
کاشت مو 43

2. کاشت مو به روشFUT

 

کاشت مو به روشFUT یک روش بازسازی مو جهت افزایش حداکثری رشد مو با اطمینان از طبیعی بودن کاشت و کمتر شدن آسیب به پوست سر است. در این روش کم‌تهاجمی، واحدهای فولیکولی یا دسته‌های کوچک مو از ناحیه بانک مو پوست سر برداشته شده و به داخل قسمت‌های بی‌مو در ناحیه طاس و کم رشد گذاشته می‌شوند. از آنجایی که این واحدها طبیعی می‌باشند، بدلیل دقیق بودن فرآیند کاشت، به سرعت شروع به افزایش موی طبیعی می‌کنند.

 

مزایا و معایب این روش:

 • روش FUT، هزینه های کمترنسبت به روش های دیگر دارد.
 • برای پیوند مو به یک روز زمان نیاز است.
 • در FUT، به علت سرعت بالا روش، احتمال آسیب به فولیکول مو کمتر است.
 • یکی از عیب های این روش جای زخم و برش نوار پوست است.
 • بعد از کاشت به روش FUT، نباید ورزش سنگین کرد زیرا زخم بزرگتر و گوشتی می شود.

اقداماتی که لازم قبل از کاشت مو رعایت شود 

 • انتخاب یک کلینیک متخصص و کاردان از مهم ترین موارد است که می بایست دقت کافی رادر این امر داشته باشید.
 • اگر قصد کاشت مو را دارید حتما یک کلینیک کاشت مو معتبر و مناسب را برای این منظور انتخاب کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید حتما مشکل خود را با ما در جریان بگذارید.
 • در مورد روش های کاشت مو اطلاعات لازم را بدست آورید تا با دانش کافی به ما مراجعه کنید.

3. روش کاشت بصورت SUT

 

کاشت مو به روش SUT جدیدترین و بروزترین روش کاشت مو و پیوند مو در دنیا می باشد و در این روش همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و بجا ماندن جای برداشت مو و درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وجود ندارد.

مزایا و معایب این روش:

 • سرعت کار در این روش، از روش های دیگر بالاتر است.
 • تعداد پیوند های صورت گرفته به وسیله دستگاه نیز بیشتر است و دقت در این روش بالا و احتمال آسیب دیدگی کمتر است.
 • هزینه کاشت مو در این روش ازFIT و FUT نیز بیشتر است.
 • جدیدترین متد روز دنیا در حال حاظر است که جای محل برداشت مشخص نیست و مقدار برداشت مو به حداکثر رسیده.
روش کاشت بصورت SUT

4.روش کاشت  بصورت FIT

 

در کاشت مو به روش (FIT) که یکی از مهم ترین و بهترین روش های کاشت مو نیز می باشد، از یک پانچ گرد کوچک برای استخراج واحد های مو از یک ناحیه با رشد مو های متراکم به یک منطقه بدون مو استفاده می شود، هر واحد که گرافت مو نام دارد شامل یک تا چهار تار مو می باشد ، اگر چه مخفف (FIT) به طور رایج برای استخراج واحد مو شناخته شده است.

تکمیل شده این روش در حال حاضر کاشت مو به روش (FIT) و نسل جدید آن کاشت مو به روش (SUT) می باشد.

(FIT) یک روش کاشت با حداقل میزان تهاجمی بودن است که دوره ی بهبود بسیار کوتاهی و نتایجی عالی دارد ، همه متقاضیان کاشت مو به صورت مجزا در جلسات مشاوره تحت آزمایش و بررسی قرار می گیرند.

مزایا و معایب این روش:

 • مناسب برای جایگزینی سبیل یا ابرو.
 • ایده آل برای جلسات کوچک و برای بیماران در مراحل اولیه ریزش مو.
 • هزینه بر بودن این روش.
 • ممکن است برای مناطق بزرگ طاسی مناسب نباشد.
روش کاشت بصورت FIT

5. روش کاشت به روش DHI

 

کاشت مو به روش (DHI) یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است. در این روش عمل پیوند با استفاده از از دستگاه ایمپلنتر انجام می شود. با این دستگاه بدون برش و ایجاد شیار مناسب و یکسان هیچ آسیبی به بافت مو نمی رساند و در این روش تراکم موی بالاتری حاصل می شود.

مزایا و معایب این روش:

 • دستگاه قادر است تعداد گرافت مو زیادی از بانک مو بدون عمل جراحی بردارد.
 • جدیدترین متد روز دنیا در حال حاظر است که جای محل برداشت مشخص نیست و مقدار برداشت مو به حداکثر رسیده.
کاشت مو به روش DHI

6. روش کاشت به روش BHT

 

ه طور معمول در روش‌های کاشت مو نظیر کاشت مو SUT از موهای سر (بانک موی سر) استفاده شده و فرآیند کاشت موهای این نواحی به سایر نقاط انجام می‌شود. اما در صورت عدم وجود موی کافی در بانک موی فرد یا در اصطلاح ضعیف بودن بانک موی بیمار، باید به سراغ سایر روش‌های درمانی رفت. از آنجایی که ساختار و کیفیت موی سایر نواحی بدن مانند پا، شکم، شانه‌ها، پشت بدن، صورت، زیر بغل و بازو تا حدودی مشابه بافت موی سر است، تحت شرایطی می‌توان از موی این قسمت‌های بدن برای کاشت مو بر روی سر استفاده کرد.البته کاشت مو به روش BHT و برداشت مو از بدن به تنهایی برای ترمیم و پیوند کامل موهای سر کافی نیست و معمولا این روش با استفاده از روش FUE تکمیل می‌شود. در روش FUE فولیکول‌های موی بدن استخراج شده و سپس گرافت‌های مو در پوست سر پیوند زده می‌شوند. در ادامه شما را با روش کاشت مو BHT آشنا خواهیم کرد.

کاشت مو به روش BHT

6. روش کاشت به روش BHT

 

ه طور معمول در روش‌های کاشت مو نظیر کاشت مو SUT از موهای سر (بانک موی سر) استفاده شده و فرآیند کاشت موهای این نواحی به سایر نقاط انجام می‌شود. اما در صورت عدم وجود موی کافی در بانک موی فرد یا در اصطلاح ضعیف بودن بانک موی بیمار، باید به سراغ سایر روش‌های درمانی رفت. از آنجایی که ساختار و کیفیت موی سایر نواحی بدن مانند پا، شکم، شانه‌ها، پشت بدن، صورت، زیر بغل و بازو تا حدودی مشابه بافت موی سر است، تحت شرایطی می‌توان از موی این قسمت‌های بدن برای کاشت مو بر روی سر استفاده کرد.البته کاشت مو به روش BHT و برداشت مو از بدن به تنهایی برای ترمیم و پیوند کامل موهای سر کافی نیست و معمولا این روش با استفاده از روش FUE تکمیل می‌شود. در روش FUE فولیکول‌های موی بدن استخراج شده و سپس گرافت‌های مو در پوست سر پیوند زده می‌شوند. در ادامه شما را با روش کاشت مو BHT آشنا خواهیم کرد.

کاشت مو به روش BHT

ویدیو های آدنیس

کاشت مو آدنیس

_

نظرات کاربران

_
خیلیییییی عالی بود همه چی و کلی بهم رسیدن و اتاق وی آی پی داده بودن بهم.
مهرداد اکبری

بنده از دکتر خوبم و کادر آدنیس کاملا راضی هستم و ممنون بابت زحماتشون که برای بنده انجام دادن.

رسول یزدی

کارحرفه ای و کادر با اخلاق و وقت شناس و دکتر واقعا خوب

حسین کاظمی

تیمتون خیلی خوبه

هم رفتار خوب و هم پیگیری هم کاشتتون

کامیار مرسلی

ضمن تشکر فراوان و عرض خسته نباشی خدمت آدنیس همچنین تشکر ویژه از مدیریت مجموعه که شخصا پیگیر کار بنده بوده و نتیجه کار بسیار خوب بوده

احمد سالاروند

12 ماه  از کاشت مو گذشه باورم نمیشه تراکم انقدر بالا قشنگ پر شده موهام حتی خواب موهام حالت طبیعی داره واقعا ممنون نمیدونم چطوری این لطفتون رو جبران کنم

حسام ملکی

 سلام و خسته نباشید خدمت تیم متخصص آدنیس تشکر فراوان میکنم ازتون، بهترین دکتر و بهترین تیم هستید توی ایران واقعا ممنون

محمد نظری

ممنونم از آدنیس در این وضعیت کرونا محیط کاملا استریل شده و به صورت وی آی پی در اتاق ,کاشت رو انجام دادن ممنونم بابت زحمتتون

حمید مولایی

کاااااامل ترین مشاوره اخلاق خوب خانم دکتر و پرسنل و پیگیری بعد از کاشت همه چی عالی بود . دمتون گرم

بهروز مرادی

سلام و خسته نباشید خدمت تیم کاشت آذنیس و تشکر فراوان دارم واقعا زحمت کش هستین

پارسا آبدینی

تیم بسیار قوی و وقت شناس

کامبیز منصوری

واااااقعاااا ازتون راضیم ممنون

مجید صدر

تشکر میکینم از تیم کاشتشون واقعا دلسوزانه کار میکنن

فرشید عزیزی

مرسی از تیم زحمت کش آدنیس ممنون

مصطفی محمدی

بدون شک و بدون تردید نامبر وانید

مرتضی شیر سوار

از تیم کاشت تا تیم مشاوره وقت شناس و مسئولیت پذیر

علی تقی زاده

من یکی از آشناهام شما رو معرفی کرد من هم شمارو به کل ایران معرفی میکنم چون کارتون حرف نداره

حامد مولایی

تشکر میکنم از خانم دکتر عزیز که خیلی برای من زحمت کشیدن من دوسال از کاشتم گذشته واقعا راضی هستم

شاهین کرامتی

من واقعا راضیم خدا خیرتون بده از دل و جون مایه گذاشتین

مجتبی ربیعی
کاشت مو اقساطی در تهران